Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Strony internetowe

Internet jest jednym z najbardziej popularnych mediów, do jakich sięgają Klienci w poszukiwaniu produktów, firm, informacji.

Serwis internetowy to podstawowe narzędzie do prowadzenia i wspierania biznesu w Sieci. Prawidłowo zaprojektowany pozwala na dotarcie do nieograniczonej liczby klientów.

Zakres naszych usług obejmuje:

Projektowanie Stron WWW

Proponujemy profesjonalne, kompleksowe podejście przy wdrożeniu strony internetowej. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i pomysły graficzne. Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną oraz audyt, modernizację i monitoring serwisu.

Strony mobilne

Projektujemy strony WWW przeznaczone dla urządzeń przenośnych, dopasowane pod względem parametrów do sprzętu mobilnego takiego jak telefony komórkowe/smartfony, tablety.

Więcej informacji na temat stron mobilnych

Witryny internetowe zgodne ze standardem WCAG 2.1

Oferujemy wsparcie w całym procesie tworzenia i utrzymania dostępnych witryn internetowych – od projektowania, poprzez realizację, audyty, szkolenia po nadzór nad wprowadzaniem zmian.

Więcej informacji na temat standardu WCAG 2.1

Domeny i hosting

Oferujemy rejestrację, transfer i utrzymywanie adresów internetowych na bardzo atrakcyjnych warunkach oraz przestrzeń dyskową na stronę www, serwer ftp oraz pocztę e-mail.

Systemy zarządzania treścią (CMS)

System CMS pozwala na aktualizację strony bez posiadania wiedzy programistycznej. Tworzymy autorskie, stabilne aplikacje, stawiając za priorytet intuicyjną i prostą obsługę.

Zakładanie sklepów internetowych

Sklep internetowy pozwala w bezpośredni sposób dotrzeć do klienta o każdej porze. Dobrze zaprojektowany pozwala skutecznie zaprezentować ofertę i osiągnąć maksymalną sprzedaż.

Gwarantujemy także pełną obsługę przy wdrożeniu e-sklepu.

Aplikacje internetowe

Tworzymy dedykowane aplikacje: aplikacje zarządzania relacjami z klientem (CRM), systemy obsługi zamówień i sprzedaży B2B, integracje z systemami.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami

Tel.: 85 74 89 131
Tel.: 85 74 89 141

E-mail: media@computerplus.com.pl